Big Bamboo

Žaisti už pinigus

Big Bamboo yra 5 būgnų, 6 būgnų, 50 laimėjimo eilučių lošimo automatas, kurio išmokėjimo koeficientas yra 96,13%. Kai naudojate papildomo pirkimo funkciją, šis rodiklis padidėja iki 96,52%. Jūs žaidžiate su pandomis, beždžionėmis, paukščiais ir šernais bambukų miško širdyje. Turite paslaptingą bambuką, kuris virsta papildomais simboliais, tokiais kaip auksinis bambukas. Pastarasis gali uždirbti jums daugiklius ir momentines premijas, iki 50 000 kartų viršijančias jūsų statymą. Jis taip pat konvertuojamas į Scatter arba Gamble Scatter ir siūlo nemokamus sukimus bei laiminčių simbolių derinius. Didžiausias galimas Big Bamboo laimėjimas yra 50 000 kartų didesnis už jūsų statymą. Galite pajusti visą jaudulį Vavada internetiniame kazino.

Big Bamboo žaisti

Žaidimas Big Bamboo

Big Bamboo lošimo automatų veiksmas vyksta mažyčio bambukų miško širdyje Azijoje. Galite pamatyti tinklelio kairėje ir dešinėje išrikiuotus kiniškus bambukus, kurie visi yra žali ir labai gražūs. Push Gaming redaktoriai žino, kaip švęsti gamtą. Net ir naktį pasirodymas nepraranda savo blizgesio.

Žaidimui skirtas hamakas taip pat pagamintas iš bambuko. Kontūras yra bambuko lazda, o tinklelio vidus yra bambuko pluošto platforma iš Kinijos. Tinklelyje dažnai matysite deimanto, kastuvo, širdies ir lazdos simbolius. Tačiau be šių mažai apmokamų simbolių yra keletas dosnesnių simbolių, kurie, svarbiausia, gyvena harmonijoje su šia gremėzdiška gamtos dalimi. Tada rasite pandų, beždžionių, paukščių ir šernų. Be to, jie abu rodomi žaidimo peržiūros vaizde, o Wild ir Scatter yra įtrauktos į takelį.

Žaidimo tinklelis

Big Bamboo žaidimo tinklelis turi 5 būgnus, 6 linijas ir 50 laimėjimo linijų. Išmokėjimo norma yra 96,13%, o didžiausias galimas laimėjimas yra 50 000 kartų didesnis už jūsų statymą. Norėdami smagiai praleisti laiką šiame bambukų miške, už vieną sukimą turite statyti nuo 0,10 iki 100 eurų. Už mažai apmokamus simbolius mokama 0,4 karto daugiau nei jūsų pradinis statymas, o už gerai apmokamus simbolius – nuo ​​12 iki 150 kartų daugiau nei jūsų pradinis statymas. Tai nėra blogai, ypač kai manote, kad žaidimas turi daugybę funkcijų.