Forest Fortune

Žaisti už pinigus

Leiskite save nuvilioti Hacksaw Gaming Forest Fortune lošimo automatu – žaidimu, kuris žaidžiamas 5 x 5 būgnų tinklelyje ir kurį maitina klasterio laimėjimo sistema su laukiniais laukais, daugikliais ir nemokamais sukimais. Norint patvirtinti laimėjimo derinį, pakanka suderinti bent 5 identiškus simbolius, sugrupuotus bet kurioje tinklelio vietoje. RTP yra 94,60%, o bendra tikimybė laimėti prizą yra šiek tiek daugiau nei 30%. O Forest Fortune galite žaisti jau dabar oficialioje Vavada Casino svetainėje!

Žaisk Forest Fortune

Žaidimo atmosfera

Ką rasime šiame kampelyje šio pasivaikščiojimo miške metu? Ladybugos, vabalai ir kiti spalvingi vabzdžiai, taip pat braškės, gervuogės, grybai ir gilės yra žaidimo simboliai, kuriuos sutiksite Forest Fortune lošimo automate. Geriausias simbolis iš jų yra ladybug, kuri gali padidinti statymą iki 150 kartų. „Blue Beetle“ gali padidinti jūsų statymą iki 100 kartų, tačiau norint laimėti tokio tipo prizą reikia sukrauti bent 15 šių simbolių.

Laimei, aplinka suteikia puikių šansų išprovokuoti sėkmę, pavyzdžiui, kai ant žaidimo būgnų pasirodo vėjo gūsiai ir laukiniai simboliai, kuriuos vaizduoja žalias lapas. Laimėjimo funkcija suaktyvinama ir paleidžiami laukiniai simboliai atsitiktine tvarka tinklelio kryptimis. Tada laukinis simbolis išsiplės ir ekrane paskleis dar daugiau laukinių simbolių. Laimėjimai bus laimėti pasklidus laukiniams laukams, o jei pavyks visiškai užpildyti tinklelį, gausite 1000 kartų didesnį statymą.

Butterfly atsidarys ir praneš jums gerų naujienų, jei rasite 3 ar daugiau, Forest Fortune žaidimas atidaro nemokamų sukimų režimą ir prasideda nuo 3 nemokamų sukimų. Tada premijos režimas tęsiasi tol, kol gausite 3 prarastus sukimus. Kiekvieną kartą, kai laimi, ratų skaičius iš naujo nustatomas į 3. Stebėkite matuoklį, kad sužinotumėte, kur esate!

Žaidimo deriniai Forest Fortune

Kiekviename būgnyje virš jų bus nurodytas skaičius ir eigos juosta. Kiekvieną kartą, kai pasirodo drugelis ar bitė, tai paveikia atitinkamą apsisukimo juostą. Pasibaigus nemokamiems sukimams, bendras laimėjimas bus lygus rodomų skaičių sumai, padaugintai iš esamo statymo. Blue Butterfly gali pridėti daugiklį nuo +1 iki +100. Žalias drugelis rodomą skaičių gali padauginti nuo x2 iki x50, o bitė gali pridėti etapą prie progreso juostos, jei tai bus pilnai užpildyta, laimėsite didžiausią 3 000 000 eurų prizą. Tornadas taip pat gali paveikti ant būgnų atsirandančius simbolius, kad jų vertė būtų pridėta prie visų būgnų.

Ramioje ir neperpildytoje vietoje Forest Fortune tikrai verta eiti rinkti gerai saugomus turtus. Pradėkite demonstracinę versiją, kad atrastumėte šį Hacksaw Gaming sukurtą pasaulį.