Runner Runner

Žaisti už pinigus

Runner Runner

Populiarus Runner Runner lošimo automatas kazino Vavada buvo išleistas 2022 m. birželio mėn. ir leidžia žaidėjams patirti klasikinio būgnelio pojūtį su 3 eilėmis ir 15 laimėjimo linijų. Retro dizainas ir lizdo vaisių užpildymas leis greitai išbandyti savo laimę!

Lizdų deriniai

Lizdas turi tik 3 simbolių derinius. Iš mokėjimo simbolių 7 simbolis gali išmokėti 8 kartus, taip pat arbūzas, vynuogės ir braškės. Varpelis, kriaušė, slyva ir apelsinas savo ruožtu gali padidinti statymą 4 kartus. Yra Super Stake funkcija, kuri padvigubina jūsų statymą. Šiame lošimo automate turite daugiau galimybių gauti laimėjimų derinius. Su kiekvienu laimėjusiu sukimu jūsų galutinė suma bus rodoma ekrane. Galite atsiimti pinigus arba žaisti mini azartinį žaidimą, kad padvigubintumėte savo laimėjimą.

Runner Runner lošimo automatas yra klasikinis lošimo automatas su 95% RTP ir mažu nepastovumu. Tokiu būdu galite išbandyti savo laimę ir per vieną sukimą uždirbti 110 kartų daugiau.

Papildomi Runner Runner lošimo automato žaidimai

Prizinis turas suteikiamas žaidėjui, jei trys auksiniai arba trys raudoni žetonai patenka į vidurinę, antrąją eilutę. Atsidarys papildomas langas su laimės ratu, susidedančiu iš trijų koncentrinių apskritimų. Vidinėje raudoname fone rodomas prizo daugiklis. Tai priklauso nuo nustatytos monetų normos ant linijos. Jo negalima pakeisti bonus žaidime. Antrajame – informacija iš pirmojo apskritimo dubliuojama faktorių sekos pavidalu. Trečias, išorinis, yra padalintas į 12 sektorių. Kiekviename yra pagrindinis prizo dydis: 2 sektoriai po 50, 2 – 70, 2 – 100, 2 – 200, 3 – 400 ir 1 – 600. Norėdami užvesti ratą, turite paspausti SPIN. Šviesos rodyklė suksis ir sustos viename iš sektorių. Tai bus turo prizas.

Internetiniame lošimo automate Runner Runner rizikingas raundas žaidžiamas kortomis ir leidžia padvigubinti bet kokį laimėjimą už kiekvieną sėkmingą ėjimą. Norėdami tai padaryti, turite atspėti kortelės spalvą. Automatinio paleidimo režimu rizikos žaidimas nepasiekiamas.