Big Bass Splash

Žaisti už pinigus

Laikas vėl pasiimti meškerę ir grįžti į Big Bass Splash™ pakrantę kazino Vavada. Kalbant apie žaidimo simbolius, yra standartinių karališkųjų simbolių nuo 10 iki A, taip pat dar keli teminiai simboliai. Tai laumžirgis, jauko dėžutė, meškerė, sunkvežimis ir, žinoma, įvairių dydžių žuvų asorti, kurie yra premijos turo dalis. Du žaidimo simboliai yra Wild ir Scatter simboliai. Laukinis – linksmas barzdotas žvejys. Kai jis patenka ant būgnų, jis padeda žaidėjams gauti laimėjimus pakeičiant reikiamą simbolį, kad susidarytų derinys skirtingose ​​laimėjimo linijose. Scatter – tai ant kabliuko iš vandens iššokanti ešerių žuvis. Šis monstras yra raktas į nemokamų sukimų funkciją, kai žaidėjai gali laimėti 5000 kartų didesnę sumą nei jų statymas.

Big Bass

Big Bass Splash Slot privalumai

Linijos laimėjimo vertės yra gana tinkamos, tačiau veiksmas „Big Bass Splash“ tikrai prasideda, kai suaktyvinamas premijos raundas. Taip atsitinka, kai į akiratį patenka 3, 4 arba 5 išsibarstę simboliai, suteikiantys atitinkamai 10, 15 arba 20 nemokamų sukimų. Naujame ėjime, kai matomi 2 išsklaidymai, yra tikimybė, kad atsitiktinė funkcija atneš dar vieną išsklaidymą ant būgnų. Jei 2 sklaidytuvai gali pajudėti žemyn pozicijoje nenukrisdami nuo tinklelio, jie tai padaro ir ritės iš naujo sukasi be išsibarstymo. Arba kabliukas gali patraukti vieną iš ritinių, kad atsirastų galimybė nusileisti ant trečiojo išsklaidymo.

Nemokami sukimai

Nemokamų sukimų metu ant visų būgnų gali pasirodyti žvejo laukinis simbolis. Vienas dalykas, kurį jis daro, yra mokėjimo simbolių keitimas, kad padėtų susieti laimėjimo linijas. Antra, jei laukiniai simboliai patenka tuo pačiu metu kaip ir žuvies simboliai, jis surenka jų piniginę vertę ir apdovanoja juos žaidėju. Laukiniai simboliai taip pat kaupiasi virš būgnų. Kiekvieną kartą, kai surenkami 4 laukeliai, suteikiama +10 papildomų nemokamų sukimų ir įvedamas daugiklis. Daugiklis taikomas bet kokiems grynųjų pinigų laimėjimams naudojant žuvies pinigų simbolius. Daugiklis yra x2, x3 ir x10 atitinkamai 2, 3 ir 4 lygiams. Pasiekus 4 lygį, nemokami sukimai vėl negali būti suaktyvinti.