Tome of Madness

Žaisti už pinigus

„Tome of Madness“ yra jaudinanti žaidimų mašina iš pirmaujančio „Play’n Go“ kūrėjo. Žaidėjai gali mėgautis šiuo žaidimu daugelyje internetinių kazino, kur jis yra prieinamas.

Šis lizdas turi nestandartinę struktūrą su 5 būgnais ir 5 eilutėmis, o tai leidžia jums sukurti laimėtus 9 ar daugiau simbolių derinius. Žaidimas taip pat turi novatorišką „kaskadinių ritinių“ funkciją, leidžiančią laimėti kiekvienoje laimėjimo derinių dingimo sekoje.

Žaidimas turi daugybę funkcijų, įskaitant „portalo efektą“, kuris padidina pergalės tikimybę ir „akių žymės“, kurios tampa aktyvios, kai žaidėjas išlaiko laimėtą derinį. Be to, „Tome of Madness“ turi premijos raundą „Kiti„ World Free “turas“, kuris suteikia žaidėjams galimybę gauti papildomų laimėjimų.

Žaidime yra tema, susijusi su „Lavraft“ pasauliu, su kuria gali susipažinti tiek gerbėjai, tiek naujokai. Dėl puikios grafikos, įdomių žaidimų ir turtingų funkcijų „Tom of Madness“ yra viena įdomiausių žaidimų mašinų šiuolaikinėje internetinių lošimų rinkoje.