Wacky Monkey

Žaisti už pinigus

Nepaisant nuolat išleidžiamų naujų produktų populiariausiomis temomis, klasikiniai lošimo automatai vis dar išlieka geriausių modelių topuose. Crazy Monkey yra originalus Igrosoft studijos kūrinys. Jame nėra žinomų personažų, 3D elementų ir kitų šiuolaikinių gudrybių, tačiau yra neįprasta, visiškai autorinė idėja. Ir šis lošimo automatas yra jums prieinamas Vavada kazino.

Wacky Monkey žaisti

Laiko išvaizda ir žaidimo eiga

Crazy Monkey svetainėje avtomaty-cash.com sukurta humoristiniu stiliumi, o pagrindiniais veikėjais siūlomos dažniausiai pasitaikančios beždžionės. Taip pat verta paminėti „ryškių efektų“ trūkumą. Vietoj to, lizdai turi aiškius kontūrus „nupieštu“ stiliumi. Ši savybė leido jiems nebe taip pasenti, palankiai išsiskirti tarp šimtų panašių modelių.

Prietaisas yra gana senos fizinės versijos prievadas, dėl kurio neįmanoma nustebinti savo išvaizda. Tačiau gana paprastą dizainą papildo smagi atmosfera. Prie jo puikiai dera malonios spalvos su džiunglėmis fone.

Rinkinys yra gana įprastas klasikiniams Igrosoft įrenginiams, nors ir originalaus stiliaus. Standartiniai simboliai yra drugelio, gyvatės, ananaso, banano, priekalo ir liūto pavidalo. Be to, ekrane gali pasirodyti beždžionės pavidalo išsibarstęs simbolis (jei norite pasiekti mini žaidimą, reikia surinkti 3), simbolis Wild ir specialus „įrenginio logotipas“.

Kaip mini žaidimą Crazy Monkey siūlo pamaitinti beždžionę. Kuo daugiau ji valgys, tuo didesnė premija. Žaidėjas turi pasirinkti vieną iš trijų vynmedžių, kuriuos traukdama beždžionė gaus vaisių arba priekalą ant galvos.

Kitas premijos lygis siūlo pasirinkti vieną iš dviejų lėkščių. Esant 50% tikimybei, žaidėjas gaus premiją.

Kuo Crazy Monkey skiriasi nuo kitų laiko tarpsnių?

Visų pirma, įdomus mini žaidimas, siūlantis visiškai kitokį žaidimą, kuris nėra pagrįstas laiko tarpsniais. Grafika paprasta, bet neperkrauta. Įrenginys geriausiai atrodo išmaniojo telefono ekrane, tačiau net ir paleistas kompiuteryje nesukels neigiamos reakcijos. Be to, įrenginys yra labai populiarus dėl labai dosnios premijų sistemos. Tai yra lošimo automatas, kurį turite naudoti, jei norite žaisti lošimo automatais už pinigus. Mini žaidimai su derama sėkme padeda greitai padidinti turimą balansą.